VGZ voert als eerste zorgverzekeraar een no-claim in voor de aanvullende verzekering
VGZ voert als eerste zorgverzekeraar een no-claim in voor de aanvullende verzekering
VGZ voert als eerste zorgverzekeraar een no-claim in voor de aanvullende verzekering. VGZ komt met een nieuw merk, Bewuzt, waar mensen aanvullende pakketten kunnen afsluiten en zelf kunnen kiezen waarvoor ze zich willen verzekeren.Verzekerden die geen zorg declareren, krijgen het volgende jaar tien procent korting op hun premie. Dat kan na vier jaar oplopen tot veertig procent per aanvullende verzekering.
Bij autoverzekeringen al gebruikelijk
De no-claimkorting geldt in eerste instantie voor de aanvullende pakketten fysiotherapie, tandzorg en buitenlandhulp. VGZ zegt dat uit onderzoeken blijkt dat mensen steeds minder belangstelling hebben voor brede, aanvullende pakketten. Bij autoverzekeringen is een no-claimkorting al heel gebruikelijk.
Bewuzt is de eerste in Nederland met losse extra opties en een dergelijke no-claimkorting op de aanvullende verzekering, zegt VGZ. De premie wordt volgende maand bekendgemaakt.
=======CATALYSE IS NIET BETROKKEN BIJ DE INHOUD VAN DE EXTERNE NIEUWSVERSLAGEN. NEEM CONTACT MET ONS OP OM TE KIJKEN HOE DEZE ONTWIKKELING PAST IN DE TOEKOMST VAN DE ZORG EN DE ZORGFINANCIERING EN HOE ORGANISATIES ZICH DAAROP VOOR KUNNEN BEREIDEN ========

